IMG_3339

Oświetlenie salonu Bizuu

BIZUUU-fb copySDGHSDHSDFGNDSG Bizuuu

„Bizuu to marka stworzona dla modnych indywidualistek, wyrażająca ambicje i pasje współczesnych kobiet. Kobiet takich jak Ty.”

W takich kilku słowach opisuje się firma odzieżowa Bizuu. Markę Bizuu wyróżniają niebanalne wzory. Każdy projekt wykonywany jest z sercem i smakiem, doceniany przez wiele kobiet. Bizuu produkuje linię ubrań wieczorowych, ślubnych, jak i do codziennego użytku.

Jak Państwo widzą, stanęliśmy przez nie lada wyzwaniem, aby odpowiednio oświetlić salon Bizuu. Każda realizacja w zakresie sklepów odzieżowych wymaga sporej ilości pracy i zaangażowania na linii inwestor, projektant, producent oświetlenia. Inwestorowi zależało na uzyskaniu ciepłego i przyjemnego klimatu we wnętrzu, ale również na dobrej prezentacji oferowanych produktów.

Udało nam się osiągnąć pożądaną przytulną, domową atmosferę przy wykorzystaniu opraw Almenti (reflektory montowane na szynoprzewodach) oraz Omo (oprawy wpuszczane w sufit).
Zostały one wyposażone w źródła wyładowcze firmy Philips m.in. 35W najnowszej serii Evolution. Pozwalają one uzyskać bardzo dużą skuteczność świetlną na poziomie 110lm/W. Skuteczność świetlna źródła to jedno, natomiast wydajność oprawy to druga strona medalu.

Poprzez wyposażenie reflektora Almenti i oprawy Omo w wysoko wydajny odbłyśnik otrzymaliśmy bardzo skuteczny zestaw. Poprzez ten zabieg uzyskaliśmy również zadowolenie inwestora z otrzymanego efektu, jak również energooszczędne rozwiązanie. Pozwala ono ograniczyć koszty energii elektrycznej, co za tym idzie także koszty utrzymania lokalu.

Dodatkowo, reflektory Almenti zostały zainstalowane na trójfazowych szyno przewodach w wersji wiszącej. Pozwoliło to na odpowiednie pokierowanie światłem w celu uzyskania najlepszego efektu. Podczas zmian ekspozycji czy też zmiany położenia wysp, pozwala to na w elastyczny sposób przestawić oświetlenie tak aby uzyskać właściwie oświetlone produktów.

Rodzina reflektorów Almenti pochodzi z naszego katalogu „Cleoni Architectural”. Oprawy wykonane są z aluminium. Dostępne w kilku kolorach.

Oprawa wprost idealnie komponuje się z ciepłymi, przytulnymi, jak i surowymi wnętrzami.

(link:Almenti: http://cleoni.pl/pl/produkt/almenti-t096c1t.html?search=product&string=almenti&search_button 
Omo: http://cleoni.pl/pl/produkt/omo-t095a1a.html?search=product&string=omo&search_button=+ )

Link do innych realizacji:
http://cleoni.pl/pl/inne.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>